O nas

Catering to odrębna gałąź działalności 5-gwiazdkowego Hotelu Bellotto znajdującego się w Pałacu Prymasowskim w samym centrum Warszawy. Zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie na każdym szczeblu planowania uroczystości.

Sprawimy, że zorganizowana przez nas uroczystość na długo zostanie w pamięci uczestników. O naszym sukcesie decyduje dopracowane w najmniejszych szczegółach menu oraz profesjonalna obsługa. Doświadczenie naszego zespołu w połączeniu z najwyższą jakością używanych produktów gwarantuje perfekcyjną oprawę eventową i kulinarną.

Zespół Hotelu Bellotto zorganizuje doskonałe przyjęcie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami, w każdym miejscu i dla dowolnej liczby gości.

 

 

O nas

Nasza oferta


Catering biznesowy na eventy firmowe, imprezy promocyjne, szkolenia, konferencje. Organizujemy przerwy kawowe, lunche a także większe firmowe spotkania. Kliknij po więcej informacji.

Catering okolicznościowy na eleganckie imprezy: gale, bankiety, jubileusze, a także na rodzinne spotkania takie jak wesela, rocznice, przyjęcia komunijne i chrzciny. Kliknij po więcej informacji.

Catering plenerowy na firmowe lub rodzinne wydarzenia na łonie natury. Bogate zaplecze techniczne pozwala na organizację cateringu w wyjątkowych miejscach. Kliknij po więcej informacji.